Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bartoszyce
Numer: StPr/20/1144
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentów do księgowania, nadzór nad dokumentacją i rozliczeniami sklepowymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bartoszyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Inspektor / Starszy Inspektor

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa - ul. Dąbrowszczaków 9

(Pion Wsparcia / Wydział Archiwum Zakładowego) Naszym Pracownikom oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent - pomoc przy realizacji badań konsumenckich

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska: Poszukujemy uprzejmej osoby, która na czas projektu (2 miesiące) będzie pomagać w Pracowni przy realizacji badań marketingowych. Twoim zadaniem będzie min. przygotowywanie (np. pieczenie, gotowanie), podawanie produktów spożywczych ankieterom....

Aktywny od: dzisiaj

Starszy Inspektor / Specjalista w Biurze Prawno-Majątkowym

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa - ul. Plac Starynkiewicza 5

(Biuro Prawno – Majątkowe / Zespół ds. kancelaryjnych) Naszym Pracownikom oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz...