Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/20.0934
OBOWIĄZKI:
- Obsługa sekretariatu (przyjmowanie dokumentów, znakowanie dokumentów)- Obsługa interesantów- Przygotowywanie i sporządzanie dokumentacji- Dbałość o kompletność dokumentacji i akt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rumia


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Starszy Inspektor / Specjalista ds. Administracyjnych w Biurze Prawno-Majątkowym

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa - ul. Plac Starynkiewicza 5

(Biuro Prawno – Majątkowe / Samodzielne stanowisko ds. Administracyjnych) Naszym Pracownikom oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik / Pracownica Administracji

Pracodawca: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Ożarów Mazowiecki

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: wprowadzanie danych do systemu, kontrola sald klientów w systemie, tworzenie dokumentów w systemie (FV, korekty, dokumenty magazynowe), tworzenie raportów przy użyciu MS Excel. Poszukujemy Osób: gotowych do pracy w systemie...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Działu Finansowego

Pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE: bieżące sprawdzanie faktur i rachunków pod względem rachunkowym i kosztowym rejestracja i katalogowanie umów najmu, marketingowych, cywilnoprawnych sprawdzanie raportów kasowych/delegacji sprawdzanie zgodności rachunków z...