Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5006
OBOWIĄZKI:

- odbieranie i wykonywanie telefonów - przygotowywanie niezbędnej dokumentacji - kontakt z klientami ukraińsko- i rosyjskojęzycznymi - sporządzanie raportów i zestawień - obsługa programu komputerowego GROUP OFFICE oraz programu WORD, EXCEL - obsługa urządzenia biurowego KONICA MINOLTA BIZHUB C224e Umowa zlecenia na okres 18-36 m-cy

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się językiem ukraińskim i rosyjskim w stopniu komunikatywnym umiejętność obsługi programu komputerowego GROUP OFFICE oraz programu WORD, EXCEL umiejętność obsługi urządzenia biurowego KONICA MINOLTA BIZHUB C224e staż pracy na tym samym lub podobnym stanowisku minimum 1 miesiąc

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi